שאלות נפוצות

מה אורך החיים של שילוט לרכב?


אורך החיים של שילוט לרכבים הינו מורכב ותלוי במספר רב של גורמים, סוג המדבקות, סוג הדיו ולמינציה וכמובן חשובה איכות ההתקנה. אנו במאג מדיה משתמשים אך ורק בחומרים המתאימים לתנאי מזג אוויר קיצוניים, דיו מקורי בלבד ולמינציה איכותית תוצרת ארצות הברית.
מה זה למינציה?


למינציה הינו חומר אותו אנו מורחים על גביי המדבקה לאחר שלב ההדפסה ולפניי שלב ההתקנה. למינציה נוזלית הינו חומר המגן על המדבקה מפני שריטות קלות, ומאפשר לרכב המשולט להיכנס למכונות שטיפה ללא חשש, בנוסף הלמינציה הנוזלית מעקבת דהיית צבע.
אצל מי לעשות שילוט לרכב בראש שקט?


רצוי לבצע זאת בחברה שזה תחום עיסוקה העיקרי. חברות רבות שעוסקות בדפוס מסחרי, שילוט חוצות, כרטיסי ביקור וכדומה מציעות גם שירותי שילוט לרכבים ומשאיות, ברוב המקרים חברות אלו מספקות ללקוח מדבקות שלא מתאימות לשילוט רכבים ומשאיות, ויתרה מזאת גם עושות את העבודה בצורה לא תקינה ונכונה דבר אשר פוגע בלקוח בתווך המידי והארוך. חברת מאג מדיה עוסקת אך ורק בשילוט רכבים ומשאיות דבר המעניק לה ניסיון נצבר, הכרות עם כל סוגי הרכבים, ויצירת גרפיקה המותאמת לשילוט בתנועה. כמו שמחשב קונים בחנות מחשבים, רכב משלטים בחברה לשילוט רכבים !
מה עושים עם רכב משולט שעבר תאונה או נזק?


אין צורך לחשוש מכך, כמו שרכב שעבר תאונה מתוקן אצל פחח רכב, ניתן לתקן אצלנו את האזור הנפגע. כל החומרים הגרפים שמורים אצלנו.
כמה זמן אורכת התקנה לרכב?


זמן ההתקנה משתנה מרכב לרכב, ממוצע זמן התקנה למשאית הוא עד4 שעות וזמן התקנה לרכב אורך בין 3-6 שעות תלוי בסוג הרכב.
האם ניתן להתקין את השילוט בבית העסק שלי או בביתי?


אכן ניתן לבצע התקנה בבית הלקוח כל עוד יש זמינות למקום מוצל, ללא קירבה לאבק וחיבור קרוב לחשמל.
מה קורה אם הגרפיקה לא לטעמי?


במאג מדיה מועסקים גרפיקאים בעלי ניסיון רב. הגרפיקאים שלנו עוסקים אך ורק בתחום שילוט הרכבים, יש לנו את הניסיון הטוב ביותר ליצור לך פרסום ייחודי, יעיל, ואפקטיבי על מנת שהצופה יבין תוך מספר שניות בודדות מי אתה מה במה אתה עוסק ומה אתה משווק. בנוסף לכך חברת מאג מדיה אינה מגבילה את הלקוח במספר סקיצות גרפיות.
האם ניתן לקלף מדבקות לרכב/ משאיות משולט?


אכן כן! ניתן לקלף מדבקות מכל סוגי רכב /משאיות, כל עוד הרכב שולט ע"י מדבקה מתאימה
מה ההבדל בין שילוט בצביעה לבין מדבקות?


כיום נשארו מספר בודד של ספקים שעוסקים עוד בשילוט משאיות ע"י צביעה. יש יתרון גדול בשילוט במדבקות לבין צביעה: - בצביעה לא ניתן למתג את המשאית עם גרפיקה מרשימה צבעונית ומושכת. - שילוט בצביעה הינו יקר עד פי2 ממחיר השילוט במדבקות. - יש צורך בצביעה לקראת המכירה. - במיתוג משאית ע"י מדבקות יש גמישות מלאה בעיצוב הגרפיקה. איכות המדבקות היום מעולה ,והמדבקות מחזיקות מעמד לא פחות מצביעה אך יחד עם זאת ניתן לחדש ולרענן את המיתוג בכל זמן.
למה אני רואה משאיות שהשילוט שלהם בלוי וקרוע?


פניה לחברות שזה לא תחומם העיקרי עלולה להסתיים במצור בעל איכות ירודה, חומרים לא מתאימים והמדבקות שיתבלו תוך זמן קצר. חשוב לשים דגש על איכות חומרים. ולבדוק מי הספק!
אם אין לי נהג זמין למשאית ביום שנקבעה ההתקנה?


אנו בחברת מאג מדיה מודעים לזמן היקר של בעל העסק ועלויות העובד שילווה את המשאית. ולכן אנו מציעים שירות איסוף המשאית והחזרתה בסוף יום עבודה.